

Відправка з 21 травня 202611 956 ₴
Збірка товару є самостійною і не вимагає спеціальних навичок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Розкладна стільниця | Так |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | розкладний |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір | Дуб Світлий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб светлый |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1600 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість осіб | 8 чол. |
| Максимально допустиме навантаження | 750 кг |
| Об'єм | 0.159 м3 |